شبکه حمل و نقل اینترنتی راه اندازی شد

(ترابر.نت) برای ساده سازی فرایند جابجایی و حمل بار و کالا ایجاد شده است. با ایجاد یک جامعه از ارائه دهندگان حمل و نقل قابل اعتماد، ترابر می تواند خدمات با کیفیت جابجایی با قیمت های بسیار مقرون به صرفه را فراهم کند.


Taraabar.net بزرگترین و مورد اعتماد ترین بازار حمل و نقل و باربری خاورمیانه میباشد که در درجه اول خدمات حمل و نقل و باربری ، بازار کالاهای خانگی و خودرو است. مصرف کنندگان و صاحبان کسب و کار می تواند پیشنهادهای ارایه شده از شرکت های حمل و نقل و باربری را مقایسه و رزرو نمایند، ترابر در واقع شرایط ایجاد مناقصه به سبک حراج در بین بسیاری از ارائه دهندگان خدمات حمل و نقل و باربری  ارزیابی شده را ایجاد می کند، اعم از عاملان مستقل تا بزرگترین شرکت ها و کارگزاران حمل و نقل را فراهم مینماید.
•    درواقع ترابر یک بازار بزرگ آنلاین می باشد که شما در آن می توانید هر چیزی که نیاز به ارسال دارید یا می خواهید حمل شود را لیست کرده و پیشنهاداتی از هزاران شرکت با رتبه بندی و بازخورد دریافت نمایید که بسیاری از آنها از فضای اضافه محموله استفاده کرده و می خواهند با این کار هزینه های شما را کمتر نمایند. 
•    ترابر به طور چشمگیری موجب کاهش تولید گازهای گلخانه ای CO2، افزایش سود دهی شرکت های حمل و نقل و باربری  موجب صرفه جویی در هزینه های مصرف کننده تا 75٪ میشود.
•    قلمرو فعالیت ترابر خاورمیانه و کشورهای مهم این منطقه و همسایگان آن مانند: روسیه، هند، ترکیه، ایران، مصر، عراق، پاکستان، امارات متحده عربی، عربستان سعودی، قطر، بحرین، عمان، افغانستان، تاجیکستان، ترکمنستان، ارمنستان، گرجستان، بلاروس، اوکراین، ازبکستان، سوریه، اردن میباشد.

 

 


مقاله قبلیدرخشش روابط عمومي هاي راهداري و حمل و نقل جاده اي در جشنواره ستارگان روابط عمومي
مقاله بعدیحمایت از توسعه حمل و نقل ریلی در صدربرنامه‌های بانک شهر
نظرات
نظر شما در مورد این مطلب چیست؟
ثبت دیدگاه